Czy zamierzasz odwiedzić "Klasztor Cedynia"
ponownie?

Wesela

Imprezy okolicznościowe » Wesela

„Wyjątkowe miejsce na Twoje wyjątkowe wesele”

 

Marzysz o Weselu w miejscu o niepowtarzalnej historii, niepowtarzalnym klimacie, które na zawsze pozostawi najpiękniejsze wspomnienia.

Klasztor Cedynia Hotel to, wyjątkowe miejsce na Twoje wyjątkowe wesele.

   

Wesele w naszym obiekcie ze względu na ilość pomieszczeń, jakimi dysponujemy może przebiegać na kilka sposobów.

 

Hotel dysponuje trzema salami tj. Restauracja, sala dawnego Refektarza oraz Galeria, dodatkowo w miesiącach letnich do dyspozycji gości udostępniany jest ogród.

 

Punktem rozpoczynającym wesele jest powitanie Państwa Młodych chlebem i solą, oraz powitanie weselników lampką wina musującego. Powitanie to może odbywać się we wspomnianym ogrodzie, jeśli warunki atmosferyczne na to pozwalają, w Sali weselnej lub w Galerii - jeśli nie korzystają Państwo z Sali Refektarza.

 

Wesela do 80 osób mogą być organizowane w jednej Sali (Restauracja) wraz z tańcami przy weselach powyżej 80 osób rekomendujemy wykorzystanie Sali restauracji oraz Refektarza.

 

Wesela w naszym obiekcie trwają do godz. 4:00.  Śniadanie opisane w ofercie lub pakiet poprawiny z zasady serwowane są w Refektarzu.

 

Hotel dysponuje 44 miejscami hotelowymi, przy wykorzystaniu dostawek możliwe jest przenocowanie ok. 55-60 osób.W przypadku większych imprez nasi goście z powodzeniem korzystają z noclegów w dwóch innych cedyńskich obiektach hotelowych. Wtedy można przenocować do 120 osób.

 

Hotel zapewnia dozorowany parking dla wszystkich gości weselnych nocujących w hotelu lub poza nim.

 

By dokonać rezerwacji prosimy o kontakt.

 

Wychodząc na wprost oczekiwaniom Państwa Młodych realizujemy również,

specjalne niestandardowe zamówienia.

 

 

 

 
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com